Almanya | Nota Logistics
Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki iletişim bilgileri ile bize ulaşabilirsiniz.
Oruçreis Mh. Tekstilkent St. A-25 Blok No:31 Esenler/İSTANBUL
Proje Detayı
Almanya
TAŞIMA İŞLEMİ ADI
Almanya
Nota Logistics
Tüm Avrupa’ya ve Almanaya ‘ya express kargo ve lojistik hizmeti veriyoruz .  Taşımlarımızla sizlere en hızlı ve kaliteli Nota lojistik olarak ana prensibimiz.

Tüm Avrupa’ya ve Almanaya ‘ya express kargo ve lojistik hizmeti veriyoruz .  Taşımlarımızla sizlere en hızlı ve kaliteli Nota lojistik olarak ana prensibimiz. Almanya Ahlen ana depomuz ve ofisimiz olup küçük araçlarımız ile tüm Avrupa’ya kapınıza kadar istenilen saat ve günde teslimat sağlıyoruz. Türkiye’den almış olduğunuz tüm yükleriniz  mobilya, çeyiz ,ev eşyası, tekstil, cam balkon , perde ,mutfak eşyaları,  fayans ,aksesuar vb küçük araçlarımız ile kapınıza kadar teslim edilmekte olup en hızlı ve güvenilir taşıma hizmetini en uygun fiyatlarla size sunacağını garanti etmektedir. Komple ve parsiyel fiyatlarımız ile hizmet vermekteyiz. Tonajlı ve büyük yüklemelerinizde tırlarımız deponuza kadar sevkiyat yapılmakta olup , güvenli teslimat sağlanmaktadır.

Almanya Ahlen’de ana depomuz ve ofisimiz olup, yakın bölgelerde bulunan Hamm, Essen, Dortmund, Hannover, Köln ,Wuppertal, Duisburg , Münster , Bonn, Kassel gibi şehirlerde bulunan müşterilerimiz hızlı sevkiyatlarımızın farkını hissedeceklerdir, İsterse müşterimiz depomuzdan teslim hizmetimizden faydalanıp çok uygun fiyatlarla depomuzdan istedikleri gün ve saatte yüklerini teslim alabilmektedir. Depolama hizmetlerimizde olup bu konuda bizlerden fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Kısa vadeli beklemelerde depo bekleme ücreti talep edilmemekte olup, diğer firmalardan farkımızı ortaya koymaktayız. Türkiye’den alınan ürünler Almanya daki firmamız tarafından şirketlerinize veya şahsına fatura edilmekte olup , yurt dışlarından vergi ayrıcalıkların dan faydalanabilirsiniz.

Türkiye’den ve Almanya’dan oluşacak tüm gümrük işlemleri firmamızdan yapılmakta olup kargo yüklemelerinde bu işlemler için ücret alınmamaktadır. Sadece yurtdışından oluşacak olan gümrük vergileri tarafınıza fatura edilmektedir.

Sizlerin gümrük işlemleri ile oluşacak prosedürler için bu konuda deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile sizler adına en kısa sürede tamamlayıp, sizleri zaman ve prosedürler ile uğraşmadan hızlı bir şekilde gümrük işlemleri tamamlanıp teslimat sağlanmaktadır.

Almanya’nın tüm şehir ve bölgelerine gün ve saat farketmeksizin aynı gün içerisinde tüm ebatlarda kargolarınızın çıkışı sağlıyoruz.

Almanya’ya yüklerinizin Nota lojistik olarak kapıdan alıp direkt kapıya teslim ediyoruz. Size sadece Nota Lojistik’e ister WhatsApp hattından, ister çağrı merkezinden, ister internet sitesinden, isterseniz de mail adresinden ulaşmak kalıyor.

Nota Lojistik olarak teknolojik gelişmeleri takip ediyor, “müşterilerimizin en kolay ve gümrük prosedürleri ile uğraşmadan gönderilerini nasıl daha hızlı ve güvenilir bir şekilde Almanya’ya ulaştırırız” düşüncesiyle biz de bu büyüyen ve gelişen pazarda sizlere daha kaliteli hizmet sunmak için gece-gündüz çalışıyoruz.

Her Cuma karayolu ile çıkışlarımız olup,  özel müşterimiz için Express araçlarımız ile hızlı ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Sizlere sadece www.notalojistik.com internet sitesinden Gönderi Takip butonuna tıklayarak anlık olarak gönderinizin nerede olduğunu öğrenmek kalıyor.

 

  • Garantili ve sigortalı taşımacılık
  • Yurtiçindeki her bölgeden ücretsin gönderim ve alım
  • Minivan ile hızlı kargo
  • Kapıdan alım ve kapıya teslimat
  • Ve güvenilir – şeffaf takip sistemini sizlere sunuyoruz.